سوال های متداول

جواب:خیر، طراحی سقفهای شیب دار سنگریزه ای برخلاف سقفهای فلزی که پوششی از سنگ ندارند صدای باران حتی تگرگ را خنثی می کند.

جواب: خیر، بسیاری از مشتریان گزارشی مبنی بر کاهش هزینه انرژی در طول ماه های تابستان و زمستان داده اند. همچنین یک سقف کینگستون می تواند بر روی یک سقف بیرونی نصب شود و خاصیت عایقی بیشتری را مهیا کند.

جواب: بسیارعالی، اصولا سقفهای سنگریزه ای با ورق گالوالوم(آلوزینک) به اندازه نصف سقف شینگل سنتی وزن دارد. این مزیتی بزرگ در مقابل زلزله و اثرات آن است.

جواب: کینگستون متناسب با پول شما پیشنهاداتی دارد. کینگستون کیفیتی بیشتری درمقابل پولی که پرداخت میکنید به شما میدهد. دیگرنیازی نیست به دلیل خراب شدن و ازکارآفتادن سقف خانه خود درفکرخریداری سقف دومی باشید. یک سقف های کینگستون می تواند یک عمر دوام داشته باشد. کینگستون کاملاً با دوام است زیرا فولاد گالوانیزه همره با آلیاژ آلومینیوم زینک مقاومت در برابر فرسایش هوا و خوردگی را برای 50 سال تضمین می کند.

جواب: بله، سیستم های سقفی کینگستون دارای گارانتی تعمیر مادام العمر در مقابل 120 مایل باد، تگرگ به هر سایزی و مقاومت درمقابل آتش را دارا می باشد.

جواب: بله، آبی که از محصولات ما جاری می شود درسیستم سازمان بهداشت جهانی تست شده است .البته، آب باران درمناطق مختلف متفاوت است شرایط آب و هوایی باید در هنگام استفاده مد نظرقرار گیرد. آب جمع آوری شده درطول اولین یا دومین باران بعد از یک دوره خشکسالی ممکن است همراه با گرد و خاک باشد.

جواب: طول عمر پوشش وقتی تحت تاثیر قرار میگیرد که دارای پوشش نهایی یا (basecoate) نباشد. سایز سنگریزه ها کوچکتر یا بزرگتر تاثیری در پوشش بهتر سنگریزه ندارد.

جواب: خیر ، جذابیت کینگستون را نمیتوان به شیروانی ساختمان ها تجاری محدود کرد. این سیستم ارزش و زیبایی به نصب و راه اندازی سقف می دهد. این محصولات در سقف ویلا، سقف آلاچیق ، سردرب منازل، پیشانی همه اپارتمانها مورد استفاده قرار می گیرد.

جواب، خیر، سقف های شیبندار کینگستون شاخته شده از بهترین فولاد گالوانیزه شده و یک لایه چسب اکریلیک است که پوشیده شده از سنگریزه های رنگی و در پایان لعاب ثانویه که کاملا مانع زنگ زدن این محصول میشود.