سقف شیبدار چهاربر فرانسوی

خانه با سقف خانه می‌شود و اصولا، خانه‌ای که سقف نداشته باشد، یعنی هنوز تبدیل به خانه واقعی و کاملی نشده است؛ بنابراین، از ابتدای روی آوردن انسان به خانه‌سازی، سقف و نوع آن اهمیت زیادی داشته است. امروزه که شاهد وجود انواع متفاوت سقف‌ها در شهرهای مختلف کشور هستیم و روز به روز پیشرفت‌هایی در تولید سقف صورت می‌گیرد، همه چیز فراهم است تا هر منطقه آب و هوایی نسبت به نیاز خود سقف مناسب خانه‌های خود را داشته باشد.

انواع سقف شیبدار

امروزه در میان انواع و اشکال مختلف سقف، دو نوع سقف معمولی و شیبدار حرف اول را در بین سقف‌های گوناگون می‌زنند و در اکثر خانه‌ها شاهد حضور سقف‌های معمولی هستیم.

سقف‌های معمولی در حقیقت همین سقف‌هایی هستند که امروزه همه جا مشاهده می‌شوند؛ سقف‌های شیبدار نیز انواع گوناگونی دارند، ازجمله‌ سقف شیبدار چهاربر فرانسوی که امروزه شرکت‌ها و کارخانه‌های زیادی در حال تولید این نوع از سقف‌ها هستند.

به چه کارخانه‌ای اعتماد کنیم؟

امروزه به دلیل وجود بسیاری از شرکت‌ها و کارخانه‌هایی که به کار تولید سقف مشغولند، انتخاب سقف مناسب سخت شده است.

اینکه به کدام شرکت اعتماد کنیم و کدام شرکت جنس مناسبی نسبت به خانه‌ای که مدنظر داریم تحویلمان می‌دهد نیز سوالی است که برای کسانی که به‌دنبال خرید سقف هستند پیش می‌آید.

شرکت‌های مختلفی در حوزه تولید و نصب سقف‌های شیبدار فعالیت می‌کنند که کیفیت خوبی را ارائه می‌دهند و مشتریان این شرکت‌ها از محصولاتی که خریداری کرده‌اند راضی‌اند.

به شما پیشنهاد می‌کنیم اگر به دنبال خریدی مطمئن هستید با این شرکت‌ها مشورت کرده و بعد از دریافت اطلاعات کافی، سقف مدنظر خود را خریداری کنید.

شکل سقف شیبدار فرانسوی

 

سقف فرانسوی

 

همان‌گونه که از اسم این نوع سقف پیداست، این سققف شیبدار و دارای چهار زاویه است. درواقع، به‌خاطر شکل و نوع متریال آن است که نام آن را سقف شیبدار چهاربر گذاشته‌اند.

سقف شیبدار چهابر فرانسوی در سایزها، رنگ‌ها و میزان مقاومت مختلف تولید می‌شود. شرکت کینگستون نیز همواره تلاش کرده است بهترین سقف‌ها، ازجمله سقف شیبدار چهاربر را تولید و به مشتریان خود ارائه کند.

برای آگاهی از قیمت و انواع سقف شیروانی می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برای آشنایی بیشتر با تایل های سنگریزه ای کینگستون می توانید با شماره 02634909091 تماس حاصل فرمایید.

 

دانلود کاتالوگ آشنایی با سقف شیروانی فرانسوی