بهترین سقف برای بارش تگرگ

بهترین پوشش سقف برای مناطق مستعد بارش تگرگ

اگر در مناطق مستعد بارش تگرگ زندگی می‌کنید و می‌خواهید بهترین پوشش سقف مناسب برای این شرایط آب‌وهوایی را خریداری کنید، لازم است پاسخ این سؤالات طلائی را جویا شوید:

 • امتیاز مقاومت پوشش سقف در برابر بارش تگرگ چقدر است؟ (کلاس ۱، ۲، ۳ یا ۴)
 • امتیاز مقاومت پوشش سقف در برابر وزش باد شدید و تغییر فشار باد در بالا و زیر سقف چقدر است؟
 • دوام و ماندگاری پوشش سقف مورد نظر به چه صورت است؟
 • پوشش سقف مورد نظر چه نوع وارانتی‌هایی را شامل می‌شود؟

اگر می‌خواهید بهترین پوشش سقف برای مناطق مستعد بارش تگرگ را بشناسید، لطفاً تا انتهای مطلب همراهمان باشید.

بهترین پوشش سقف برای مناطق مستعد بارش تگرگ باید چه امتیازی داشته باشد؟

جالب است بدانید که سازمان غیرانتفاعی UL که وظیفه آزمایش و امتیازدهی به محصولات مختلف را برعهده دارد، امتیاز UL2218 را به‌عنوان امتیاز استاندارد مقاومت پوشش سقف‌ها در برابر ضربه در نظر گرفته است. این تست در واقع مقاومت پوشش سقف را در برابر ضربه گوی‌های فلزی که از ارتفاع‌های مختلف بر روی پوشش سقف رها می‌شوند، می‌سنجد و پوشش سقف مورد نظر را به‌عنوان کلاس ۱، کلاس ۲، کلاس ۳ یا کلاس ۴ امتیازدهی می‌کند.

اگر قصد دارید بهترین پوشش سقف را برای مناطق مستعد بارش تگرگ تهیه کنید، بهتر است سقفی با امتیاز کلاس ۴ را در نظر داشته باشید. پوشش سقف با امتیاز کلاس ۴ بهترین مقاومت را در برابر سوراخ‌شدگی در اثر بارش تگرگ از خود نشان می‌دهد و بهترین گزینه مقاوم در برابر ضربه‌های تگرگ محسوب می‌شود.

پوشش سقف مناسب برای مناطق مستعد وزش باد چگونه امتیازدهی می‌شود؟

مناطقی که مستعد بارش تگرگ هستند، از وزش بادهای سهمگین نیز در امان نیستند. بنابراین علاوه بر اینکه پوشش سقف با امتیاز کلاس ۴ را برای مقاومت در برابر بارش تگرگ تهیه می‌کنید، لازم است فاکتور مهم مقاومت پوشش سقف در برابر طوفان‌های سهمگین شهرستان میامی واقع در ایالت فلوریدای امریکا را هم در نظر داشته باشید.

  مشخصات لایه های سقف کینگستون

جالب است بدانید که میامی به دلیل هجوم طوفان‌های سهمگین، سخت‌گیرانه‌ترین قوانین ساخت وساز ساختمان را دارد. بنابراین حتی اگر در این شهرستان زندگی نمی‌کنید نیز لازم است استاندارد این منطقه را برای پوشش سقفی که می‌خواهید تهیه کنید، در نظر داشته باشید.

دوام و ماندگاری پوشش سقف برای مناطق مستعد بارش تگرگ چقدر است؟

اگر به دنبال بهترین پوشش سقف برای مناطق مستعد بارش تگرگ هستید، بهتر است پوشش سقفی را در نظر داشته باشید که بیشترین استحکام ممکن را داشته و در برابر عوامل محیطی نیز مقاومت بالایی از خود نشان دهد. برای اینکه بهترین تجربه را از خرید پوشش سقف داشته باشید، توصیه می‌کنیم به فاکتورهای زیر توجه کافی داشته باشید:

 • آتش‌سوزی: مطمئن شوید که جنس پوشش سقف امتیاز کلاس ۴ را به خود اختصاص داده باشد.
 • زلزله: به دنبال پوشش سقف‌هایی باشید که مناسب مناطق زلزله‌خیزی نظیر کاستاریکا طراحی و ساخته شده باشند.
 • هوای مرطوب و با درصد نمک بالا: مطمئن شوید که پوشش سقف مدنظرتان در هوای مرطوب و با درصد نمک بالا، ضد زنگ و ضد اکسیداسیون باشد.
 • بارش برف و یخ‌زدگی: اگر در مناطق برف‌خیز زندگی می‌کنید، پوشش سقفی را خریداری کنید که سبک‌وزن و بدون حفره و روزنه باشد و مقاومت کافی را در برابر چرخه‌های متناوب یخ‌زدگی و آب شدن یخ‌ها داشته باشد.

حائز اهمیت است که هشیار باشید و سراغ پوشش سقف‌هایی که در ظاهر عالی‌اند و در باطن کارایی مناسبی ندارند، نروید. به‌عنوان مثال، شینگل آسفالتی از جمله ارزان‌ترین متریال موجود در بازار به حساب می‌آید؛ اما لازم است بدانید که پوشش سقف ارزان لزوماً معادل با پوشش سقف باکیفیت و بادوام نیست. شینگل آسفالتی هر ۱۲ سال یک‌بار نیاز به تعویض دارد! این در حالی است که پوشش سقف‌های فلزی دو تا سه برابر بیشتر از متریال‌های سنتی مثل شینگل آسفالتی، تایل رُسی و چوبی عمر می‌کنند و از این رو بسیار مقرون‌به‌صرفه‌تر هستند.

بهترین پوشش سقف با چه نوع وارانتی‌هایی عرضه می‌شود؟

وقتی شرکتی محصولاتش را وارانتی می‌کند، در واقع اطمینان خود را نسبت به کیفیت عالی محصولاتش نشان می‌دهد. با این حال خوب است بدانید که همه وارانتی‌ها یکسان نیستند. پس پیش از خرید پوشش سقف مدنظرتان، خوب است موارد زیر را در وارانتی محصول در نظر داشته باشید:

 • وارانتی لازم است همراه با محصولِ خریداری شده، ارائه شود.
 • به طور مشخص، سوراخ شدن پوشش سقف را پوشش داده باشد.
 • قابل انتقال به صاحب جدید خانه باشد. این موضوع برای زمانی که تصمیم به فروش خانه گرفته‌اید، حائز اهمیت است.
 • توسط سازنده‌ای باسابقه و خوش‌نام ارائه شده باشد؛ زیرا اگر سازنده ورشکست شود، وارانتی نیز از اعتبار ساقط می‌شود!
  با سقف فلزی با روکش سنگی کینگستون از زیبایی خانه خود لذت ببرید!

حتماً برگه وارانتی را با دقت بخوانید. اگر سازنده پوشش سقف موارد زیر را رعایت نکرد، هوشیار باشید و هنگام خرید پوشش سقف جانب احتیاط را رعایت کنید:

 • سازنده‌ای که هیچ نوع وارانتی‌ای ارائه نمی‌کند.
 • سازنده‌ای که مدت زیادی نیست وارد این کسب‌وکار شده است.
 • سازنده‌ای که برای سطح وارانتی‌های مختلف هزینه دریافت می‌کند.
 • سازنده‌ای که وارانتی محصولاتش را به مدت زمان کوتاهی محدود می‌کند.

پوشش سقف کینگستون ، بهترین پوشش فلزی مناسب برای مناطق مستعد بارش تگرگ

برند کینگستون بهترین پوشش‌های سقف را با بالاترین استانداردهای جهانی مناسب برای پُرتلاطم‌ترین شرایط آب‌وهوایی در دنیا عرضه کرده است. پوشش‌های سقفی سنگ‌نشان کینگستون دارای کلاس چهار UL2218 بوده و در برابر سوراخ‌شدگی با تگرگ‌هایی تا قطر ۲٫۵ اینچ وارانتی شده‌اند.

جالب است بدانید که پوشش سقف کینگستون با توپ‌های یخی فشرده مورد آزمایش قرار گرفته و از این تست کیفیت نیز سربلند بیرون آمده است. پوشش سقف کینگستون از مقاومت بالا در برابر طوفان‌های سهمگین برخوردار است و از استانداردهای سخت‌گیرانه شهرستان میامی دد نیز پیروی می‌کند.

این پوشش سقف باکیفیت و بادوام علاوه بر حفاظت عالی در برابر بارش تگرگ، وزش باد و تغییرات آب‌و‌هوایی، از مزایای فوق‌العاده دیگری به شرح زیر نیز برخوردار است:

 • دوام: پوشش سقف‌های فلزی بین ۴۰ تا ۷۰ سال عمر می‌کنند!
 • مقاومت: این پوشش سقف‌ها در برابر بارش تگرگ، وزش باد، طوفان، آتش‌فشان، گردباد، آتش‌سوزی و تقریباً هر بلای طبیعی دیگری مقاوم‌اند.
 • مصرف بهینه انرژی: این پوشش سقف‌ها، هزینه‌های مصرف انرژی را تا ۲۵ درصد کاهش می‌دهند.
 • نیاز اندک به نگهداری: این نوع پوشش‌ها نیازی به تعمیرات مکرر و خرج‌های اضافی ندارند.

با خرید پوشش سقف فلزی کینگستون ، لذت آرامش، امنیت و کیفیت را به خانه‌تان هدیه کنید.

تیم تولید محتوای کینگستون

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *