سقف های فلزی با روکش سنگی کینگستون

با سقف فلزی با روکش سنگی کینگستون از زیبایی خانه خود لذت ببرید!

در گذشته بسیاری از صاحب‌خانه‌ها پیش از آنکه با مزایای شگفت‌انگیز سقف فلزی با روکش سنگی آشنا شوند، سقف‌های فلزی را به دلیل ظاهر صنعتی‌مانندشان، انتخاب مناسبی برای منزل خود نمی‌دانستند. اما امروزه ساخت نوآورانه سقف‌های روکش سنگی، تصور عموم را از این نوع سقف‌های بادوام و زیبا به‌کلی تغییر داده است.

سقف‌های فلزی با روکش سنگ با افزودن گرانول‌های سنگ به ورقه‌های فلزی ساخته می‌شوند. این سقف‌ها رنگ‌های شفاف و مدل‌های متنوعی را میهمان خانه‌هایتان می‌کنند و با حفظ ظاهر زیبا و آشنای سقف‌های سنتی نظیر شینگل آسفالتی، تایل سفالی و سقف چوبی، کم‌وکسری‌ای برای خانه‌تان باقی نمی‌گذارند.

امروزه سقف‌های فلزی دومین گزینه محبوب موجود در بازار محسوب می‌شوند که با افزایش آگاهی صاحب‌خانه‌ها، محبوبیتشان سال به سال نیز بیشتر می‌شود. اگر کنجکاو شده‌اید درباره مزایای سقف‌های فلزی با روکش سنگی، تفاوت آن‌ها با سقف‌های فلزی و استایل‌های متنوع این سقف‌ها بیشتر بدانید، لطفاً تا انتهای این مطلب همراهمان باشید.

سقف فلزی چیست؟

بیش از یک قرن است که سقف‌های فلزی جای خود را در میان پرطرفدارترین متریال پوشش سقف باز کرده‌اند. این سقف‌ها به‌عنوان یکی از بادوام‌ترین و مقاوم‌ترین سقف‌های موجود در بازار شناخته می‌شوند. علت دوام عالی و عمر طولانی این سقف‌ها در این حقیقت نهفته است که همه آن‌ها از ورقه‌های فلزی ساخته شده‌اند. در پروسه ساخت این سقف‌ها، ورقه‌های فلزی را برش داده و به شکل پانل‌های سقف درمی‌آورند. سقف‌های فلزی توان مقاومت در برابر تقریباً هر نوع حوادث طبیعی را دارند، از جمله:

  • طوفان‌های سهمگین
  • گردباد
  • بارش تگرگ و طوفان
  • حریق

با این حال در گذشته مزایای سقف‌های فلزی تنها محدود به بخش صنعتی می‌شد. بسیاری از صاحب‌خانه‌ها، سقف‌های سنتی آلومینیومی یا درز ایستاده را به دلیل جذاب نبودنشان و فقدان تنوع لازم برای بیشتر منازل، نمی‌پسندیدند.

اما خوشبختانه در سال ۱۹۵۷ با ساخت اولین سقف فلزی با روکش سنگی و معرفی آن، دید مردم نسبت به سقف‌های فلزی متحول شد. ساخت این سقف‌ها به گونه‌ای بود که در عین حال که از دوام و مقاومت سقف‌های فلزی صنعتی برخوردار بودند، ظاهر نه‌چندان زیبای صنعتی را با خود نداشتند.

  بهترین پوشش سقف برای مناطق مستعد بارش تگرگ

سقف فلزی با روکش سنگی چیست؟

همین حالا یک خانه کلاسیک اسپانیایی را در ذهنتان مجسم کنید. به احتمال زیاد خانه‌ای را با سقف کاشی تصور کرده‌اید. حالا همان خانه را با سقف فلزی درز ایستاده (یعنی همان سقفی که روی ساختمان کارخانه‌ها، پادگان‎‌های نظامی و انبارها می‌بینید) تصور کنید. سقف‌های بزرگ فلزی صنعتی که روی ساختمان انبارها و کارخانه‌ها مشاهده می‌کنید، به احتمال زیاد از نوع سقف فلزی راه‌راه یا درز ایستاده هستند.

 

سقف‌های فلزی روکش سنگی نیز از همان ورقه‌های استیل ساخته شده‌اند و بعضی از مزیت‌های سقف‌های فلزی صنعتی را نیز با خود دارند، اما شباهت آن‌ها به همین‌جا ختم می‌شود. در مراحل ساخت سقف‌های فلزی با روکش سنگ، پانل‌های استیل را فرم‌دهی می‌کنند تا شکل و استایل متریال سنتی و مورد پسند صاحب‌خانه‌ها نظیر شینگل آسفالتی، کاشی و چوبی را به خود بگیرد. سپس پانل‌های فلزی را با گرانول‌های سنگ طبیعی می‌پوشانند و با رنگ و بافت مشابه هر استایل زیبای دلخواهی عرضه می‌کنند.

صاحب‌خانه‌ها با استفاده از سقف فلزی با روکش سنگی می‌توانند از مزیت مهم استحکام فلز بهره‌مند شوند و در عین حال زیبایی و استایل سقف را نیز فدای دوام آن نکنند.

تنوع استایل‌های سقف فلزی با روکش سنگی

اگر کنجکاوید درباره استایل‌های زیبای سقف فلزی با روکش سنگ اطلاعات کاملی را به دست آورید، با ما همراه باشید:

تایل سفالی، سقفی زیبا اما شکننده

ظاهر کاشی‌مانند برای سقف خانه‌های سبک اسپانیایی و مدیترانه‌ای ضروری است؛ اما نکته مهم اینجاست که تایل سفالی سنتی هزینه بالایی را بر صاحب‌خانه تحمیل می‌کند. این نوع سقف یکی از شکننده‌ترین سقف‌های موجود در بازار بوده که هزینه‌های نگهداری بالایی نیز دارد. اما خوشبختانه سقف فلزی با روکش سنگی کینگستون این مشکل را به خوبی برطرف کرده‌ است.

تایل ویلا کینگستون به سبک اسپانیایی

طرح‌های زیبای کهن بر برجستگی، شلوغی و سقف‌های گنبدی‌شکل تأکید دارند. تایل ویلا کینگستون نیز یاد و خاطره استایل‌های اسپانیایی و رومی را برایتان زنده می‌کند و طراحی آن به گونه‌ای است که با سبک معماری آن دوران مو نمی‌زند.

تایل کینگستون به سبک مدیترانه‌ای

تایل کینگستون به سبک مدیترانه‌ای حالت موجی S شکلی دارد که یادآور خانه‌های کلاسیک به سبک مدیترانه‌ای است.

  مشخصات لایه های سقف کینگستون

شینگل آسفالتی، سقفی ضخیم و با طرح‌های زیبا

برای طرح‌هایی که بر پایه ضخامت و ابعاد شینگل‌های آسفالتی استوارند، سقف‌های فلزی با روکش سنگی نیز دقیقاً همان بافت و رنگ را تداعی می‌کنند. با این تفاوت که عمر سقف‌های روکش سنگی دو تا سه برابر بیشتر از شینگل آسفالتی است.

شینگل دکرا XD

شینگل دکرا XD انتخابی ایده‌آل برای طرح‌های سنتی محسوب می‌شود. این نوع پوشش سقف، لبه‌های برش‌خورده و ضخیمی دارد و خطوط سایه آن تداعی‌گر شینگل آسفالتی است.

شینگل چوبی، سقفی با جذابیت و تنوع طرح اما نه‌چندان بادوام

سقف‌های چوبی و شینگل بدون شک زیبایی منحصربه‌فردی دارند. از طرفی هزینه نگهداری بالا و دوام و عملکرد نه‌چندان مطلوب آن‌ها، این سقف‌ها را به گزینه مناسبی برای بسیاری از منازل تبدیل نمی‌کند. حتی بهترین سقف‌های چوبی نیز در معرض عوامل محیطی به‌سرعت دچار تغییر رنگ می‌شوند و به خاکستری می‌گرایند.

سقف چوبی کینگستون در دو استایل روستایی عرضه شده است. این سقف زیبا کم ‌و کسرهای سقف‌های چوبی سنتی را ندارد و تا چند دهه پس از نصب نیز دوام و جذابیت خود را به‌خوبی حفظ می‌کند.

سقف چوبی دکرا XD به سبک خانه‌های روستایی

سقف چوبی دکرا XD زیبایی خانه‌های روستایی و جزئیات معماری منحصربه‌فرد سقف‌های چوبی را برای خانه‌هایتان به ارمغان می‌آورد.

سقف چوبی کینگستون و زیبایی چوب سدر

سقف چوبی کینگستون سایه منحصربه‌فرد چوب سدر را به زیبایی به نمایش می‌گذارد و با ظاهر پُر، ضخیم و سنگین خود، هر خانه‌ای را می‌آراید.

سقف فلزی با روکش سنگی کینگستون، زینت‌بخش خانه‌های زیبای شما

اگر خواستار استایل معماری سنتی سقف‌های شینگل، تایل‌های سفالی کلاسیک یا سقف‌های چوبی هستید، خبر خوش اینجاست که با سقف‌های فلزی با روکش سنگی کینگستون می‌توانید به استایل و عملکردی که از یک سقف شیک و بادوام انتظار دارید، به‌آسانی دست یابید.

کینگستون از سال های گذشته تا کنون به‌عنوان سازنده اصلی سقف‌های فلزی با روکش سنگی، تأمین دوام و مقاومت این نوع سقف‌های باکیفیت را سرلوحه کار خویش قرار داده است. سقف‌های فلزی با پوشش سنگ کینگستون ساخت ایران هستند و از هر نوع آزمون کیفیتی سربلند بیرون آمده‌اند.

اگر درباره این نوع سقف‌های زیبا و باکیفیت هر نوع سؤالی دارید، کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید و آگاهانه دست به انتخاب بزنید. تأمین زیبایی و دوام سقف خانه شما، تخصص ماست.

تیم تولید محتوای کینگستون

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *